Z Lomu bez bodu

21.04.2014 12:43

Lom - 1. FC Spořice 1 : 0 ( 1 : 0 )

Sestava : Hanuš - Vávra,Campr (C),Kubeš,Moravec - Měšťan(´45 Krchník),Eiselt,Dobiáš,Janošík (´70 Vlček) - Zralík - Šlajchrt (´77  Nedvěd)

Zápas v Lomu rozhodla prakticky hned druhá minuta kdy zachyboval Kubeš domácí útočník ho obral o míč a uspěl i s kličkou na Hanuše 1:0. V průběhu celého zápasu nás srážela nemohoucnost se dostat přes pevný obraný val domácích,kteří stáli v 8 lidech na vápně.  Až neuvěřitelně moc jsme kazili lehké nahrávky. Když už jsme v druhém poločase vyrovnali po rohovém kopu se prosadil hlavou Vávra tak rozhodčí si vymyslel faul na brankáře. A neodpískal dva sporné momenty v domácím vápně. Pokaždé u toho byl Šlajchrt ,ale ani jednou rozhodčí neposoudil střet jako penaltový.