Viktorie Ledvice - 1.FC Spořice A

10.04.2012 19:41

V sobotu nás los poslal do Ledvic, kterým jsme chtěli vrátit podzimní prohru. Ještě než zápas vůbec začal, tak jsme museli řešit spoustu otazníků v naší sestavě. Konečná sestava se rodila dost komplikovaně, a když byla na světě, tak průměrný věk se zastavil na čísle 33,1!! Co bude za pár let?? Samotný zápas jsme začali ze zajištěné obrany, ale především s Pěničkou a Eiseltem jsme podnikali rychlé protiútoky. Domácí se dlouho v první půli nemohli prosadit přes precizní obranu, ale když jsme nechali domácímu Pinďákovi trochu více prostoru hned bylo málem zle. Míč však skončil na břevně. Do druhé půle domácí nastoupili s větším elánem a díky naší polevené aktivitě si domácí začali vytvářet uzemní převahu. Vašák v brance si nemohl stěžovat, že by neměl co na práci. Po jednom z mnoha domácích rohů jsme vyrazili na steč domácí brance. Míč na polovině hřiště přebral Pěnička, vyhnul se faulujícímu Pinďakovi a běžel sám na Pohla, který první obstřel vystihl, ale na druhý pokus se už jen díval - 0:1. Do konce zápasu se už nic nestalo, a tak důležité tři body si vezeme do Spořic.