29.10.2014 13:59

1.FC Spořice - Modrá 2 : 1 ( 1 : 0 )

Branky : Šlajchrt,Eiselt - Veselý

Sestava : Novotný - Kubeš,Campr (C),Kunický(´73 Vlček),Kubálek - Šlajchrt,Eiselt,Dobiáš,Janošík - Škultéty - Zralík

28 říjen se postaral o plno dohrávek ,které jsme se museli zůčastnit také. Přijal k nám nepříjemný soupeř z děčínska a to konkrétně Modrá. Zápas začal za velmi chladného počasí ve velkém tempu. Hosté nešetřili krokem a hrál se vyrovnaný zápas. Kde první obrovskou příležitost měl Zralík v 22.minutě kdy Janošík vypíchl míč váhajícím obráncům a Zralík nevyzrál na hostující brankáře. Na druhé straně měl největší příležitost ve 20.minutě Čapek ke ,kterému se dostal míč za hranici penalty a místo střely zkoušel nahrávat na volného spoluhráče ,který by střílel do prázdné branky ,ale naštěstí byla nahrávka zblokována. Ve 38.minutě se měnil stav a to po odraženém míči z rohového kopu poslal další centr před hostující branku Campr na ,který si naskočil Šlajchrt a hlavou líznul míč na ,který hostující brankář nereagoval 1 : 0. Do konce poločasu se už nic podstatného nestalo. Velice vyrovnaný poločas.

Druhý poločas Modrá zatlačila a místy opravdu dost. Naštěstí z tlaku si vytvořila jen standartní situace a když už si z ní vytvořila stoprocentní šanci tak naštěstí pro nás hostující hráči nemířili přesně. Bravůrní zákrok předvedl Novotný kdy vytáhl míč mířící do šibenice. Postupně jsme se začali také více osmělovat a Eiselt se jen zastřeloval a trefil břevno. V 77.minutě dobře udržel míč Zralík ,který poté putoval z nohou Janošíka a Dobiáše až k volnému Eiseltovi ,který tentokrát se trefil přesně o tyč 2:0. Ke konci zápasu měli na nohách pojistku znovu Eiselt ,který postupoval sám na brankáře a jeho lob skončil těsně vedle tyče a na konci pohledné akce vychytal skvělým zákrokem hostující brankář Šlajchrta. Hosté v poslední minutě utkání snížili kdy odražený míč poslal do branky Veselý 2:1