07.09.2010 16:43

1.FC Spořice B - Horní Jiřetín B 3:1 (2:0)

Branky 1.FC: Klíma, Paldrman, Pomajsl

Sestava 1.FC: Janáček - Rottenberg, Hoferek, Klíma, Vepřek - Schön, Drda, Gombár, Burda - Pomajsl, Paldrman; na střídání Krotil, Hyksa, Chrapovič.

Diametrálně odlišné utkání sehrál B tým na domácí půdě proti béčku Jiřetína. Narozdíl od utkání s Postoloprty fungovala obranná hra a dokázali jsme svou převahu zúročit i gólově. První braku vstřelil po pěkné Schönově akci pěknou střelou k tyči Klíma, druhou branku vstřelil z pokutového kopu nařízeného za ruku protihráče Paldrman a postaral se tak o poločasový stav 2:0. Po poločase hosté snížili z penalty, když ve vlastním vápně fauloval Rottenberg. Skóre zápasu definitivně uzavřel povedenou střelou z trestného kopu Pomajsl a pojistil tak Spořicím důležité vítězství v poměru 3:1.