31.03.2014 14:01

Dobroměřice - 1. FC Spořice 1 : 7 ( 0 : 2 )

Sestava : Hanuš - Vávra,Broum,Kubeš,Kubálek-Měšťan,Eiselt,Campr (C),Janošík - Zralík (´77 Svoboda) - Belej ( ´70 Vlček)

Branky : Zralík 2x,Eiselt 2x,Belej,Janošík,Vlček

Kolotoč zápasů se rozjel a v dalším kole jsme odjížděli do Dobroměřic. Věděli jsme ,že domácí jsou kvalitním a nepříjemným soupeřem obzvlášť v domácím prostředí. Utkání se nemohl účastnit vyloučený Dobiáš ( stop 1 zápas ) a zraněný Šlajchrt.

Do utkání jsme vstoupili velice aktivně,kombinovali a drželi míč a přicházeli i šance. Tu první měl Janošík v 7.minutě odebral míč domácímu obránci a střelu mířící k tyči vyrazil domácí brankář na rohový kop. O pár minut později přehazoval hlavičkou domácí brankáře Broum,ale míč skončil jen na břevně. V tuto dobu zápasu jsme byli jasně aktivnější a domácí ztráceli míč už v zárodku. Odměna za tuto aktivitu přišla v 18.minutě kdy Vávra se na pravé straně pěkně uvolnil a nacentroval do vápna kde si míč našel a uklidil za záda bezmocného brankáře Zralík 0:1 Jen o sedm minut později přišel další trest pro domácí. Rozehraný roh na hranici vápna nacetroval Janošík přesně na hlavu Beleje a ten se nemýlil 0:2 Největší šanci domácích zahodil Šebek ,kterého vychytal Hanuš. Do konce poločasu mohl přidat pojistku Belej ,ale jeho velikou šanci zhatil skvělým zákrokem Sedláček. Poločas teda 0:2

Druhý poločas domácí byli prvním 5-10 minut aktivnější. Svůj tlak měli ,ale jen po vápno a tak pro domácí přišla velká studená sprcha v rozmezí deseti minut inkasovali třikrát a bylo po zápase. O třetí branku se postaral Eiselt z pokutového kopu,který byl nařízen po faulu na Janošíka. Během další chvíle díky presingu jsme získali míč a Janošík ho rychle postrčil na Zralíka ,který z hranice vápna měl dostatek času a prostoru aby přesně zakončil 0:4. Pátou branku měla na starosti dvojce Zralík Eiselt. Kdy Eiselt vyslal Zralíka do samostatného úniku ten udělal kličku brankáři a ještě vrátil míč do prázdné branky Eiseltovi 0:5 V 72.minutě domácí vstřelil čestnou branku kdy se krásně trefil z dálky domácí záložník 1:5 Tempo zápasu nutně opadlo a zbylých necelých dvacet minut se jen dohrávalo přesto diváci viděli ještě dvě branky a to do domácí sítě. V 80 minutě Vávra nacentroval podobným způsobem jako při první brance a domácí obránce připravil šestou branku pro Janošíka 1:6 Poslední branku vstřelil Vlček ,který dorazil míč do branky kdy v samostatném úniku neuspěl se svým lobem Eiselt 1:7