09.11.2013 17:59

Obrnice - 1.FC A 2 : 4 ( 1 : 2 )

Branky : Šlajchrt 2x,Holub 2x

Sestava : Hanuš - Bohátka,Kubeš,Broum,Kubálek - Měšťan,Campr (C),Dobiáš,Janošík (´62 Holub) - Eiselt (´67 Vašina) - Šlajchrt

Na předposlední zápas podzimní části jsme odjížděli do Obrnic,které hrají své domácí zápasy na malinkatém hřišti kde získávají většinu svých bodů. Věděli jsme ,že nás nebude čekat lehký zápas.

Do zápasu zranění nepustilo Vávru, Zralík byl připraven na lavičce a po průběhu utkání se šetřil na poslední domácí zápas.

Od prvních minut domácí ukázali jak budou celý zápas hrát. Po zisku míče nepřemýšleli nad nějakými nahrávkami ,ale  nakopnout co nejdál míč na své nebezpečné útočníky. Ve středu hřiště to byl boj kde párkrát přišla ztráta míče ,ale také kolikrát vykombinovaná akce do stran hřiště. První branka padla po podobném obrázku. Ve 20.minutě Kubálek posunul míč po lajně na Janošíka ,který přízemním centrem našel ve vápně nabíhajícího Šlajchrta a pro něj nebyl problém míč usměrnit do branky 0:1 . O pár minut později dostal Šlajchrt nahrávku od Eiselta mezi obránce a utíkal sám na brankáře tentokrát bohužel v zakončení nebyl úspěšný.Silnou desetiminutovku jsme prokázali ochvilku později a na levé straně uvolnil Janošík Kubálka,který ve vápně udělal kličku a jeho následná střela mířila těsně vedle tyče.Domácí odpověděli ve 30 minutě nebezpečnou akcí po straně kde si jejich nejlepší střelec našel míč ve vápně a slabou střelou trefil tyč. 35 minuta už znamenala vyrovnání. Minelu při odkopu vyrobil Kubeš a domácí útočník toho využil a prostřelil Hanuše. Ovšem ve 45 minutě jsme vstřelili branku do kabin.Po povedené akci šel míč od Bohátky k Camprovi ten uvolnil Eiselta ,který nahrál před prázdnou branku Šlajchrtovi 1:2

Druhý poločas to domácí zkusili,ale po pár minutách jsme se dostali více do hry a získali standartní situace , kterými jsme hru více uklidnili. V 65.minutě přišlo daleko větší uklidnění kdy Eiselt skrytou přihrávkou do vápna našel Šlajchrta ,který ještě zvedl hlavu a nahrál vedle sebe na Holuba a ten střílel do poloprázdné branky 1:3 Od té domácí odpadli a měli jsme daleko více prostoru a klidu na rozehrávku a kombinaci. V 73 minutě se ve vápně dostal k míči Holub a rychlým bodlem zvýšil na 1:4 . Během pár minut měl Vašina dvě slibné příležitosti. Prvně ho vychytal z velké blízkosti brankář podruhé jeho tečovaná střela skončila na tyči. Domácí se nevzdávali a v 81minutě Kubeš fauloval ve vápna útočníka. Rozhodčí ukázal na puntík a přidal žlutou kartu Kubešovi pro ,kterého to byla v zápase už druhá a následně i červenou kartu. Pokutový kop šel kopat domácí brankář ,který vystřelil sice hodně tvrdě ,ale jen do břevna. Na konci zápasu domácí stihli jen zkorigovat na 2:4