První domácí ztráta bodů

16.11.2013 13:47

1. FC A - Ervěnice 2 : 3 n.p. ( 0 : 1 )

Branky : Vašina,Eiselt pen.

Sestava : Hanuš - Bohátka,Broum,Campr (C),Kubálek (´70 Vašina) - Měšťan (´45 Janošík),Dobiáš,Eiselt,Holub - Zralík (´45 Vávra) - Šlajchrt (´76 Belej)

 

 

Poslední kolo nachystalo klasické vyhecované derby i se soubojem Bratrů Holubů.

 

Od začátku zápasu jsme měli míč v držení a hosté se soustředili na pečlivé bránění v hustém bloku a možnost vyražení do brejku. Čas utíkal a pořádnou brankovou příležitost jsme neviděli jen nebezpečnou střelu Eiselta kousek vedle pravé tyče a několik závarů.Ve 25minutě jsme měli dvě největší možnosti vstřelit branku ,ale nejprve pěkně vyřešenou akci od Zralíka skončila jen na rohovém kopu a po chvilinku později se dostal Šlachrt za záda obránců,ale zpětná nahrávka na volného Eiselta byla nepřesná,který by byl sám před brankářem a tak přišel trest ve 28.minutě po našem rohovém kopu Zralík ztratil míč na vápna a rychlý brejk hosté vyřešili 0:1. Od té doby byli hosté ještě více zarputilejší a zataženější a hráli jsme jen po vápno.

 

Do druhého poločasu přišli dvě změny,lehce se prohodilo rozestavení některých hráčů,ale bohužel ve 47.minutě špatnou rozehrávku na půlící čáře znovu vyřešili hosté podobně a vedli už 0:2. Sečteno podtrženo dva nebezpečnější brejky dvě branky. My jsme se nevzdávali a už v 55.minutě mohl Holub vyrovnat ,ale jeho střelu mířící do branky dokázal hostující Haviar stehnem vyrazit nad branku. Navýšit mohl na rozdíl tří branek Král ,ale tentokrát skvěle zasáhl Hanuš. Posledním patnáct minut jsme začali být daleko aktivnější a přicházelo spousta standartních situací. Nejprve Belej dostal nahrávku do vápna,ale hostující brankář ho vychytal. V 79.minutě na centr Eiselta si naskočil Vašina a poslal míč přesně k tyči 1:2 O pár minut bylo vyrovnáno po dalším z centrů do vápna hrál hostující hráč ve vápně rukou a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Eiselt 2:2 Tento hráč měl i slibnou pozici v 86.minutě kdy na hranici kruhu vápna byl faulován Janošík a Eiselt měl možnost ukázat svojí silnou disciplínu,ale bohužel v prodloužené zdi jednoho z hráčů. Tak skončilo vyhecované derby remízou a na řadu přišly pokutové kopy v kterých byli úspěšnější hosté. Za nás neproměnil Eiselt ani Holub  naopak na druhé straně byl úspěšný i v souboji bratrů Holub a Hronek.