Průběh letní přípravy

10.08.2010 13:03

Letní příprava odstarovala 12.7. pod vedením P. Svobody a začátek byl ve znamení nabírání fyzické kondice, ať už v okolí stadionu, ve sportovní hale nebo v Bezručově údolí. Pokud nepočítáme přípravné zápasy, na hřiště se spořičtí poprvé podívali ve čtvrtek 5.8. a zbývající část přípravy už bude probíhat pouze zde.

Přátelská utkání

24.7. Bílina - 1. FC Spořice 5:0 (2:0). Sestava 1.FC: Janáček - Klíma, Micák, Klier, Kubálek - Mareš, Bohátka, Měšťan - Pomajsl, Vašina, Scheithauer, střídali: Reif, Rottenberg, Burda

27.7. Klášterec - 1. FC Spořice 0:1 (0:0). Branka: Vašina z pen.

31.7. Tatran Kadaň - 1. FC Spořice 3:5 (2:1). Branky 1.FC: Bašek 2, Vašina z pen., Mareš, Eiselt. Sestava 1.FC: Janáček - Klíma, Micák, Klier, Vepřek - Vašina, Bohátka, Eiselt, Měšťan - Bašek, Scheithauer, střídali: Pomajsl, Krous, Mareš, Burda

8.8. 1. FC Spořice - Kryry 1:3 (1:1) Branka 1.FC: Bohátka. Sestava 1. poločas: Poloprutský - Ferenčík, Broum, Klier, Klíma - Vašina, Bohátka, Eiselt, Mareš - Bašek, Scheithauer, sestava 2. poločas: Janáček - Rottenberg, Micák, Řezníček, Vepřek - Vlček, Gombár, Schön, Krous - Pomajsl, Krotil, Hoferek

- poslední přátelské utkání čeká na 1.FC v neděli 15.8., kdy na svém trávníku přivítá mužstvo Černovic.

Pohyb v kádru

příchody: Eiselt (FC Chomutov), Broum, Scheithauer (oba Siad Souš), Klíma (návrat z hostování), Bašek (návrat z Německa), Řezníček (naposled Německo), Burda, Mareš, Krous (všichni z dorostu)

odchody: Bouček ?, Slowik (Rozvadov)