Postoloprty využili brejků a otočili zápas

19.05.2014 18:01

Postoloprty - 1.FC Spořice 3 : 2 ( 1 : 1 )

Branky : Janošík 2x

Sestava : Novotný - Vávra,Broum(´70 Andres),Kubeš,Kubálek - Vlček,Campr (C),Dobiáš,Janošík - Zralík (´53 Moravec) - Eiselt

Utkání ,které doprovázel déšť začalo z hurta a domácí hráči,kteří byli velice nabuzení měli možnost kopat ve 4.minutě rohový kop z kterého také zakončovali,ale jen nad branku. Po chvíli jsme utkání převzali do svých rukou a měli míč častěji na kopačkách. Ve 12.minutě si Janošík vyměnil míč s Eiseltem tím se uvolnil kousek za vápnem a povedenou střelou do šibenice otevřel skóre zápasu 0:1. Tato branka nic nezměnila domácí stále bojovali a nejvíce zlobili z brejků a nebo následných rohových kopů. Velké brankové příležitosti jsme si vytvářeli ,ale my nejprve po hezké akci na jeden dotek zakončoval osamocený Vlček těsně vedle tyče o pár minut později Vlček centroval a z pár metrů hlavičkoval Eiselt ,ale domácí brankář skvěle zakročil. Těsně před koncem poločasu se uvolnil Eiselt a jeho střela mířila jen do břevna. Když už se zdálo ,že poločas skončí naším vítězstvím tak domácí z čista jasna se dokázali dostat do vápna kde první střelu Novotný vyrazil, míč za vápnem domácí hráč ne zcela přesně trefil ,ale přesto dokázal doskákat až za brankovou čáru 1:1

Druhý poločas začal jak končil první po chvíli kdy jsme znovu tlačili do soupeře domácí nejspíše faulovali Zralíka před šestnáctkou ,ale rozhodčí hru pustil domácí odkopli dlouhý míč na volného hráče ,který utekl a se štěstím prostřelil Novotného 2:1 O pár minut později znovu domácí podnikli rychlý brejk tentokrát přišel ještě centr ze strany a částečné nedorozumění Novotného s Kubešem a domácí hráč nemastnou neslanou hlavičkou dokutálel míč znovu do branky 3:1 Domácí byli v tuto chvíli na koni a dobře bránili , ale za posledních 15 minut jsme měli šancí na otočení utkání. Nejprve v 74.minutě snížil na rozdíl branky Janošík střelou z hranice půlkruhu 3:2 Poté z malého vápna hlavičkovali Moravec a Kubálek oba nad ,ale nutno uznat ,že hlavičkovali zcela sami z velké blízkosti. Nad branku poslal míč i Vávra po centru Kubeše, z hranice vápna kopal trestný kop Eiselt kousek nad branku,ale nebylo nám přáno a domácí si vydřeli 3 body za velkou obětavost. My jsme ztratili bod a nyní máme čtyři kola před koncem náskok 6 bodů. Důležité bude aby se dala většina hráčů zdravotně do pořádku.