19.10.2013 14:07

1 FC A - Fk Postoloprty 9 : 0 ( 5 : 0 )

Sestava : Hanuš - Vávra,Broum,Kubeš,Kubálek (´45 Vašina) - Měšťan (´70 Vlček),Dobiáš,Campr (C),Janošík - Bohátka - Šlajchrt (´58 Holub)

Branky : Bohátka 2x,Broum 2x,Janošík 2x,Šlajchrt,Vašina,Dobiáš

Po vyhecovaném derby na Lokotce nás na domácím hřišti čekali zlepšující se Postoloprty. V tomto zápase to nepotvrdili a od začátku tahali za kratší konce ve všech směrech.

Hned do začátku jsme nastoupili aktivně,napadali jsme hostující hráče,kteří dělali chyby v rozehrávkách,často faulovali.V 8.minutě právě ze standartní situace jsme také udeřili ,Campr nacentroval míč do vápna kde všechny přehlavičkoval a uklidil míč do sítě Broum 1:0 Hosté záhy měli jednu lehce nebezpečnou akci kdy se dostali do vápna ,ale jejich střely byly zblokované. Od té doby už byli na hřišti jen domácí,kteří si vytvářeli svým pohybem a kombinacemi jednu šanci za druhou. Ve 14.minutě už to bylo o dvě branky. Šlajchrt zatáhl míč do vápna kde nahrál pod sebe na Brouma jeho střelu na brankové čáry nedůrazně odkopl hostující obránce a Bohátka dorazil do branky 2:0 Během pár minut dvakrát neuspěl tváří tvář Šlajchrt po druhé šanci se míč odrazil k Janošíkovi ,který vystřelil a míč se zastavil o tyč hostující branky. 25 minuta a vedeme o tři branky. Asi z nejtěžší pozice se tentokrát Šlajchrt prosazuje razantní střelou na zadní tyč 3:0. Od té doby se hosté začali jen hádat mezi sebou a vůbec se nesoustředili a hru. Navíc ve 38.minutě dostal hostující hráč červenou kartu po druhé žluté kartě. O dvě minuty později Šlajchrt vybojoval míč Janošík ho postrčil Bohátkovi ,který udělal kličku brankáři a zvyšuje pohodlně na 4:0.Bohátka měl ve 43 minutě na noze hattrick ale z malého vápna tentokrát trefil jen brankáře. Už do poločasu hosté dostali známého ,,bůra´´ kdy se trefil přesně k tyči z hranice vápna Dobiáš 5:0

O poločase nastoupil po dlouhé pauze do hry Vašina za Kubálka. Do obranné čtyřky se posunul Bohátka. A Vašina nečekal dlouho na svojí první branku. Hned po  minutě na hřišti Měšťan vybojoval míč na vyběhnutém brankáři hostí a předložil míč Vašinovi ,kterému zbývalo trefit jen za vápnem prakticky prázdnou branku soupeře a to se mu povedlo 6:0. Už se jen v klidu držel míč a čekalo na otevření hostující obrany a mezer tam do konce zápasu měli požehnaně. V 70.minutě Janošík přesnou uličkou vybídl Broum ,který šel sám na brankáře a podobně jako Bohátka mu udělal kličku a bylo to 7:0. Do konce zápasu zahodil velikou šanci střídající Vlček a Holub. O poslední dvě branky se postaral Janošík,který dostal prvně krásnou nahrávku od Campra a prostřelil brankáře mezi nohy 8:0  A poslední branku vstřelil v 87.minutě do prázdné branky kdy mu připravil míč Vašina 9:0