Po třech porážkách výhra na hřišti posledního Rumburka

10.05.2015 10:30

Rumburk - 1.FC 2 : 4 ( 1 : 2 )

Branky : Vrba L. , Janošík , Šlajchrt , Broum

Sestava : Pechar - Vlček (C),Broum,Zahradník,Vrba L., - Eiselt,Doksanský,Škultéty,Janošík (´80 Verner) - Šlajchrt - Zralík (´66 Vávra)

 

Tento zápas pro domácí Rumburk byl asi poslední velkou naději při případné výhře jak vykřesat naději možné záchrany.. 

Od začátku zápasu jsme působili daleko lepším fotbalovějším dojmem. Domácí když získali míč tak se pokoušeli jen o nakopávané míče. Naopak jejich obranná čtveřice začala postupem času více a více nestíhat. Ve 13.minutě jsme se ujali vedení po rohovém kopu se prosadil Lukáš Vrba. Domácím se o dvě minuty později povedlo vyrovnat když uspěli nákopem za obranu a z pravé strany přišel centr před branku a domácí hráč vyrovnal. To ovšem nebylo vše a gólové hody pokračovali jen o minutu později utekl už po několikáté domácí obraně Eiselt a nacentroval na vápna kde míč pohotově usměrnil do branky Janošík. Do konce poločasu měli ještě velké příležitosti Šlajchrt a Škultéty ,kteří sami prooti brankáři neuspěli.

Druhý poločas začali domácí aktivněji a vynutili si pár rohových kopů,ale nic z nich nevyužili a v 55.minutě přišla uklidńující branky. Eiselt kolmicí našel Škultétyho ,který nahrál přes malé vápno na osamoceného Šlajchrta a pro něj nebyl problém zvýšit na 3:1. Tato branka nás uklidnila a domácí poslala do kolen. Čtvrtá branka přišla po přímém kopu kdy Eiselt zmátl domácí obranu a necetroval do vápna ale nahrál proti noze Broumovi ,který vyslal nechytatelnou pumelici z 24 metrů 4:1. Domácí se dočkali snížení v 86 minutě na konečných 2 :4