Lednové výsledky ...

01.02.2012 11:20

První přátelské utkání v letošním roce jsme nesehráli jak bývalo zvykem na turnaji Apollo Cup v  Souši, ale na turnaji v Postoloprtech. Naším prvním soupeřem bylo mužstvo z Černčic. Bohužel náš tým hnedka z kraje přípravy zastihla velká marodka, a tak jsme měli velké problémy se sestavou.          SK Černčice - 1.FC Spořice 4:2 (1:2) . Branky vstřelili Boček s Vlčkem. V prvním poločase jsme měli šance,převahu po poločase jsme prostřídali a výsledkem byly 3 skoro vlastní góly v naší síti...

K druhému utkání na turnaji jsme opět nebyli kompletní, ale naše marodka se trochu ztenčila. Náš dnešní soupeř vedený Pavlem Chaloupkou byl z Dobroměřic.  1.FC Spořice - TJ Dobroměřice 1:1 (0:0)  branka : Ferenčík . Velmi dobré utkání v kterém jsme mohli jak vyhrát, tak prohrát.