05.10.2013 13:32

1.FC A - Duchcov 4 : 0 ( 2 : 0 )

Branky : Eiselt 2x,Šlajchrt 2x

Sestava : Novotný - Bohátka,Broum,Kubeš,Kubálek - Měšťan (´70 Belej),Dobiáš,Campr (C),Janošík (´63 Eiselt) - Zralík - Šlajchrt

Dnes nás čekal za příjemného jarního dopoledne těžký soupeř z Duchcova. Oproti zápasu v Kryrech nebyli k dispozici nemocný Vávra,zraněný Holub a Kubík na dovolené.

Zápas začal hned z hurta. V první pětiminutovce zahrozili nejprve hosté ,ale jejich střela šla mimo branku. Okolo 10té minuty Janošík vypíchl míč obránci dostal se do vápna ,kde obstřeloval brankáře ,ale ten ho nohou vychytal. Poté nastala desetiminutovka bez šancí ,ale tempo nepolevovalo bylo to nahoru dolu.Ve 22 minutě po rohovém kopu hlavičkoval Bohátka a míč směřující do sítě vyhlavičkoval obránce na brankové čáře. Ve 24 minutě Campr našel na hranici vápna Zralíka ,který obešel obránce a přihrál pod sebe na úplně volného Šlajchrta ,který neměl problém zakončit 1:0 37minuta nabídla další změnu stavu, Zralík na půlící čáře vybojoval míč a v rychlém brejku nahrál do vápna na volného Šlajchrta ,který sám tváří v tvář brankáři neměl problém zvýšit na 2:0. Do konce poločasu měli převahu hosté,především zásluhou standartních situací ,ale žádné vážné ohrožení z nich nenastalo. Poločas teda 2:0

Druhý poločas byl vyrovnaný, ale byla v něm spousta nepřesností na obou stranách. V 53.minutě skvělým zákrokem proti hlavičce hostujícího kapitána zachránil Novotný dvoubrankové vedení. O 3 branky mohla dvakrát zvyšovat Šlajchrt ,ale nevyužil ani poprvé hrubé chyby hostujících obránců a zakončl možné dosti zbrkle. O pár minut druhý pokus z hranice vápna poslal nad branku.Jen co vstoupil na hřiště Eiselt neuběhlo ani pět minut a zvyšoval do prázdné branky na uklidňujících 3:0. Měšťan v hlavičkový souboj vyhrál a prodloužil na Zralíka ,který prošel znovu přes obránce a nahrál právě Eiseltovi do prázdné branky. Od té doby se hosté položili a utkání se dohrávalo v klidu. V 73. minutě souhra střídajících hráčů. Belej dostal parádní míč do strany a střílenou přihrávkou na malé vápno našel Eiselta a ten se nemohl mýlit 4:0.