FK Postoloprty - 1.FC Spořice "A"

19.04.2012 16:24

V dalším zápase jsme na domácím hřišti přivítali hráče Spořic. První branku vstřelil v 6.min Zícha po přihrávce Kouby. Ve 14.min. po dlouhém odkopu od naší branky míč propadl hostující obraně k Papežíkovi, který šel sám na branku a překonal spořického brankáře. Bohužel v 15. min po rozehrání rohového kopu spořičtí dokázali snížit na 2:1. Po vstřelení branky měli více ze hry Spořice, ale nedokázali své šance využít. V 39. min zvýšil svou druhou brankou Zícha na 3:1 po přihrávce Papežíka. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté. Svou hrou dostávali naše hráče pod tlak, ale jako v prvním poločase nedokázali své šance proměnit. Až v 70.min vstřelili po rychlé akci kontaktní branku. K vyrovnání skóre měli nejblíž v 81.min po přímém kopu z hranice velkého vápna, kdy Junek P. vyhlavičkoval střelu z brankové čáry.