Důležité vítězství nad Rumburkem

11.10.2014 18:51

1. FC Spořice - Fk Rumburk 3 : 1 ( 3 : 0 )

Branky : Škultéty,Janošík,Zralík - Chlada

Sestava domácí : Novotný - Vávra,Broum,Campr (C),Kubeš - Vlček (´62 Vrba J.),Dobiáš,Eiselt,Janošík (´80 Mešťan) - Škultéty - Zralík (´60 Vašina)

Sestava hosté : Hadar - Trégr,Pokorný,Grubhoffer,Stankovič(´46 Zima),Šott,Honců,Bandas,Chlada (C)

V dalším domácím utkání  jsme hostili hráče Rumburka ,kteří museli  vážit dalekou cestu. Úvod byl jak z říše snů už ve 2.minutě utekl Vávra po pravé straně nahrál pod sebe kde Zralíkovu střelu ještě brankář vyrazil ,ale na dorážku Škultétyho byl krátký 1:0. Neustávali jsme od tlaku a odměnou byla další branka v 9.minutě kdy předvedl neskutečný pas na 50 metrů Broum, hostující brankář se rozhodl vyběhnout ven z vápna ,ale míč podběhl a Janošík ho poslal do prázdné branky 2:0. Aby toho nebylo málo ve 14.minutě vyslal Kubeš krásnou kolmici mezi obránce kam si naběhl Zralík udělal kličku brankáři a zasunul do branky 3:0. Od té doby i soupeř vystrčil růžky a působil nepříjemně největší tutovku chytal Novotný Chladovi ,který byl tváří v tvář neuspěl. Ve 30.minutě mohl dorazit soupeře Zralík ,ale nahrávku od Vávry zakroutil těsně vedle tyče. Těsně před poločasem vysunul Eiselt kolmicí Janošíka ,který šel sám na brankáře ,ale Hadar jeho střelu chytil.

Druhý poločas se hrál obdobně jak končil první poločas. Ve hře docházelo ke ztrátám ,ale ani jeden tým nedokázal dotáhnout finální fázi k úspěšnému zakončení. V 56.minutě utekl Škultéty hostující obraně ,obešel i brankáře a netroufl si prostřelit dobíhajícího hráče do branky tak nahrával Vlčkovi ,který prázdnou branku s pár metrů přestřelil. Novotný se zapotil při střele hostujícího hráče z volněho kopu. Kdy první myšlenka vypadala jako centr ,ale jak to bývá když se člověk někdy ukopne padají pěkné branky ,ale této zamezil Novotný. V 68.minutě se prosadili hosté kdy Badas skelp míč pro Chladu a ten prostřelil Novotného 3:1. V samém závěru v 80 minutě hlavičkoval těsně vedle Janošík a v 88.minutě trefil Vašina z hranice penalty tyč.