Devastace Blšan

25.10.2014 17:26

1.FC Spořice - FK Chmel Blšany 10 : 2 ( 5 : 2 )

Branky : Škultéty 2x,Zralík 2x,Eiselt 2x,Janošík,Vrba J.,Vlček,Šlajchrt - Matějka 2x

Sestava domácí : Novotný (´75 Hanuš) - Kubeš (´63 Mešťan),Kunický (´75 Vrba L.),Campr (C),Kubálek - Šlajchrt,Eiselt,Dobiáš,Janošík (´56 Vlček) - Škultéty (´65 Vrba J.) - Zralík

Sestava hosté - Brič - Zdichynec,Novák,Siegl,Kalanin-Vácha,Lácha,Krejčík,Pilař (C),Pruckner,Matějka

Bláznivý záčátek utkání kdy už v 16. minutě svítil stav 4:2. Vše odstartoval ve 2.minutě Škultéty chybě Blšancké obrany ,ale záhy bylo vyrovnáno kdy Novotný si hrál s míčem až trefil dotírajícího Matějku a od něj se odrazil míč do branky 1:1 Vedení o chvilku později nám vrátil Zralík ,který obešel Briče a do prázdné branky zakončil a na rozdíl dvou branek zvyšoval Škultéty znovu po zmatkách v hostující obraně. Ovšem jiskru naděje hosté vykřesali v 19.minutě kdy po nahrávce na malé vápno do prazdné branky snižoval znovu Matějka 3:2 O minutu později už to bylo znovu o dvě branky kdy utekl Škultéty s Janošíkem a druhý jmenovaný zakončoval do prázdné branky 4:2. Na poločasových 5:2 zvyšoval Zralík kdy z hranice vápna obstřelil Briče. Na konci poločasu se hostům navíc zranil Pruckner a do druhé půle už nenaskočil.

Druhá půle se odehrála v úplném klidu kdy jsme postupně přidali dalších pět branek. Hosté nikterak neohrozili naši branku. Postupně se prosadili ve 48.minutě Eiselt poté v 56.minutě Šlajchrt,68.minuta Vlček,72.minuta Vrba J. a na konečných 10:2 završil Eiselt