1.FC Spořice - Afk Loko ´´B´´   8 : 1 ( 4 : 0 )

Sestava : Hanuš - Vávra,Broum(´69 Rezek),Kubeš,Kubálek - Vlček,Dobiáš,Campr (C ´72 Andres), Janošík - Eiselt - Zralík

Branky : Eiselt 4x,Zralík,Vávra,Dobiáš,vlastní

V dalším domácím utkání nás čekalo derby proti béčku Lokotky.

Do začátku utkání jsme nastoupili aktivně a už ve 3.minutě hlavičkoval do poloprázdné branky Kubálek,ale trefil jen tyč a v 7 minutě mířil Janošík těsně mimo tři tyče. Dále jsme drželi míč, hosté se snažili o dlouhé nakopávané míče ,které sbírali Broum s Kubešem. Ve 12.minutě otevřel stav utkání Eiselt ,který si navedl míč do střelu a hezkou střelou obstřelil Plochého v brance Lokotky 1:0 Během pár následných minut jsme měli dostatek šancí a závarů ve vápně ,ale prozatím jsme se nedokázali prosadit jako kdy Vlček přestřelil z malého vápna ve skluzu poloprázdnou branku. Až v 25.minutě nacentroval Vlček přesně na hlavu Eiselta a ten z pár metrů nemohl minout 2:0 Třetí branka přišla po chybě hostujících hráčů ve středu hřiště vybojoval míč Janošík a posunul míč na Dobiáše ,který nahrával do prázdné branky Eiseltovi 3:0 Stále to nebylo málo a ve 38.minutě dostal Vávra míč od Zralíka mezi obránce a postupoval sám na brankáře ,kterého prostřelil mezi nohama a náležitě také svojí první branku v sezóně oslavil 4:0 Posledních 5 minut patřil hostům ,kteří zabrali a vybojovali si pár rohových kopů ,ale nic z nich nevyužili.

Druhý poločas se odehrával ve stejném tempu. Začátek se hosté snažili ,ale v 53 minutě Vávra nahrál na penaltu Dobiášovi a ten uklidil míč do protipohybu 5:0 Šancí jsme si vypracovávali stále dost Eiselt a Janošík zahodili každý po jedné. Další branku přidal Eiselt ,kterému nahrál znovu do prázdné branky Zralík 6:0 . Čestný úspěch hostů zaznamenal Vondráček ,který se prosmíkl ve vápně okolo dvou hráčů a nachytal Hanuše střelou mezi nohy. 6:1 Sedmou branku si dali hosté samy kdy se protíral Zralík po brankové čáře a nahrával znovu do prázdné branky Eiseltovi , ale tentokrát míč uklidil do sítě těsně před ním obránce 7:0 V 84.minutě dal výsledku konečnou podobu Zralík ,který se uvolnil ve vápně a trefil přesně 8:1