09.06.2014 17:58

1.FC Spořice - Obrnice 8 : 3 ( 2 : 0 )

Sestava : Hanuš - Vávra,Kvítek,Kubeš,Kubálek - Vlček,Campr (C),Zralík,Janošík - Nedvěd(´45 Bubeník),Belej (´45 Svoboda (´70 Novotný))

Branky : Kvítek 2x,Campr 2x,Vlček 2x,Zralík,vlastní

Další utkání po postupových oslavách se hrál za vysokých teplot ,ale tempo bylo spíče přátelského typu. Do zápasu nezasáhlo velké množství hráčů z důvodu zranění. I tak jsme v poklidu vyhráli a nastříleli znovu velký počet branek. Jubilejní ´´100´´ branku mohl vstřelit brankář Novotný ,který naskočil do hry za zraněného Svobodu ,ale hlavou těsně přestřelil. V 10.minutě padla první branka do hostující sítě kdy Vávrům centr srazil podle všeho do své branky nešťastný obránce. Druhá branka přišla po školácké hrubici hostujícího brankáře ,kterou uvidíte někdy maximálně v malých dětí a Zralík dal pohodl do prázdné branky 2:0

Druhý poločas byl brankový koncert ,který začal už v 46´minutě a Vlček zvyšuje na 3:0. Během pár minut hosté dokáží snížit na 3:2 a hra je velmi rozháraná,rozhádaná. Posléze na 4:2 zvýší Kvítek a patá branka ,kterou vstřelil znovu Kvítek hosty totálně položila a postupně se trefil ještě Vlček a dvakrát kapitán Campr kdy jeho brvní branka byla lahodící oku jak obstřelil brankáře. Hosté stačili ještě výsledek kosmeticky upravit na konečných 8:3