1.FC Spořice - TJ Oldřichov

16.08.2011 14:04

Po krátké letní přestávce se opět roztáčí kolotoč mistrovských utkání a naším prvním soupeřem byl tým z teplicka TJ Oldřichov. Na perfektně připraveném hřišti  byl  vstup do utkání výborný – 1. minuta – dlouhý nákop – prodloužení míče Škotou a nádherné přehození brankáře hostů Čížkovským. Po té jsme utkání kontrolovali, vytvářeli jsme si další šance, které jsme bohužel neproměnili, soupeři neodskočili a tak se šlo do kabin jen s nejtěsnějším rozdílem. Druhý poločas začal penaltou proti domácím 1:1. Následně z 25 metrů trefil Škota šibenici, a když si dal brankář hostí vlastní gól – 3:1 mysleli jsme si, že body zůstanou ve Spořicích. Bohužel závěrečných 20 minut jsme nezvládli – neudrželi jsme v útočné fázi míče. Lehce jsme je ztráceli a soupeř do otevřené obrany podnikal nebezpečné protiútoky. Gól na 3:2 padl z rohu – velice malý důraz po odraženém míči. V 89. Minutě přišlo vyrovnání. Na půlící čáře ztratil Vlček lehký balón, který soupeř dlouhým nákopem našel jen našeho Kubálka, který s balonem na noze neuvěřitelně chybuje. Útočník běží sám na brankáře. Michal Nový šikovně vyběhl, ale následně nepochopitelně zůstal stát – 3:3. V úplném závěru jsme si  ještě vypracovali  Špicarem obrovskou šanci, ale ani Škota s Petrem Svobodou nedokázali míč protlačit za brankovou čáru. První mistrovské utkání, tak pro nás skončilo ztrátou 2 bodů.

1.FC Spořice – TJ Oldřichov 3:3 (1:0)

Branky: Čížkovský,Škota,vlastní

Sestava: Nový – Kovacs, Broum, Kubálek, Hlaváček – Měšťan(70.Petr Svoboda), Bohátka, Eiselt, Špicar – Škota, Čížkovský(46.Vlček). připraven Vašák